Кафедра хірургії №2

Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова

Жмур

Жмур А.А.


Жмур Андрій Анатолійович

Доцент кафедри хірургії №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, кандидат медичних наук.

1996р. закінчив Вінницький державний медичний інститут ім. М.І.Пирогова.

На 3-му курсі навчання був державним стипендіатом. Майстер спорту СРСР, член збірної команди університету з легкої атлетики, баскетболу, член збірної команди області з легкої атлетики, член збірної команди ВДФСТ Профспілок України з легкої атлетики.

Протягом 1996-1998 рр. проходив інтернатуру по хірургії на базі хірургічного відділення ТМО №2 м.Вінниці.

На протязі 1996-2001 рр. працював старшим лаборантом кафедри факультетської хірургії Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пирогова. № 2001 по 2007 рр. - асистент кафедри факультетської хірургії ВНМУ ім. М.І.Пирогова. З 2007 року - доцент кафедри.

Трудовий стаж - 14 років.

30.09.2003р. захистив кандидатську дисертацію: "Застосування мініінвазивного методу в післяопераційному періоді при комплексному лікуванні хворих на гострий некротичний панкреатит".

Має 38 наукових публікацій у фахових журналах, 5 деклараційних патентів на винахід.

Володіє англійською мовою й викладає нею. В 2007р. нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за плідну роботу з обдарованою студентською студентською молоддю та значний внесок у підготовку і проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2006-2007 рр. Є автором ситуаційних задач для складання студентами тесту "Крок-2". Періодично проводить засідання студентського наукового гуртка, де під його керівництвом студенти виконують наукові дослідження, результати яких заслуховуються на студентських наукових конференціях і були відзначені призовими місцями.

В літній період є керівником виробничої практики у студентів 2-5 курсів медичних, стоматологічного, фармацевтичного факультетів на базі Бердичівської ЦРЛ. Проводить консультації в інших відділеннях клініки та поліклініки, приймає участь в поталого-анатомічних конференціях.

За останні 5 років виконано 321 оперативне втручання.

На кафедрі виконує обов'язки господарчого асистента, відповідальний за цивільну оборону та техніку безпеки на кафедрі.